Úvod > Aktuality > Výsledky soutěže O nejlepší květinové aranžmá a Kabelkového veletrhu

Výsledky soutěže O nejlepší květinové aranžmá a Kabelkového veletrhu

Datum konání:
9.8.2017
Datum ukončení:
30.9.2017

V rámci vydařených Obecních slavností proběhla v zimní zahradě zámku Výstava místních výtvarníků pana Milana Havrana a pana Mgr. Jindřicha Oleše. Svá umělecká díla vztahující se k naší vesnici vystavili i další výtvarníci: paní Pavla Kukalová, roz, Knápková, Tereza Dufková, příležitost dostala i talentovaná mládež. Součástí této akce byla i soutěž O nejlepší květinové aranžmá s tvořivým workshopem.

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 21 aranžmá a všichni návštěvníci mohli hlasovat a zvolit tak vítěze: 1. místo - Ing. Pavla Marková (aranž. č. 13 - 134 hlasů)

2. místo - paní Věra Mlýnková (aranž. č. 10 - 113 hlasů)

3. místo - paní Martina Vargová (aranž. č. 1 - 65 hlasů)

Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili, květiny krásně vyzdobily výstavní prostory a poté místní kostel.

Na nádvoří zámku probíhal také Kabelkový veletrh. Prodejem věnovaných kabelek a dortu (ve tvaru kabelky) byla vybrána částka 3 500,-Kč, která poslouží jako příspěvek na opravu zámku. Děkujeme.

Spolek pro obnovu zámeckého parku

Aranžmá.JPG           P7290162.JPG