Aktuality

Novější 1

Povinné očkování psů a koček proti vzteklině

Datum konání: 24. 5. 2017

Očkování proběhne v 15:30 u obecního úřadu. Majitelé psů a koček jsou povinni: a) předvést dospělou osobou své psy a kočky starší 6 měsíců k očkování na místo svodu, b) opatřit předvedené psy spolehlivým náhubkem, c) kočky předvést v síťové  tašce

Publikováno 19. 5. 2017 9:05

Nová výzva "Kotlíkové dotace" ve Zlínském kraji

Datum konání: 20. 3. 2017

Publikováno 20. 3. 2017 8:44

Nové fotografie ve fotogalerii

Datum konání: 28. 2. 2017

V záložce fotogalerie přibyly fotografie z Vodění medvěda a Dětského karnevalu.

Publikováno 28. 2. 2017 14:31

Prodloužení půjčovní doby v knihovně

Datum konání: 6. 2. 2017 - 31. 3. 2017

Naše místní knihovna vyhověla přáním svých čtenářů a prodloužila půjčovní dobu o jednu hodinu, knihy si tak můžete půjčovat každé pondělí od 14 do 17 hodin.

Publikováno 30. 1. 2017 17:05

Tříkrálová sbírka

Datum konání: 9. 1. 2017

Během Tříkrálové sbírky vybrali koledníci v naší obci celkem 21 621,-Kč. Všem koledníkům i jejich doprovodu patří veliký dík, že i přes krutý mráz obešli Branky a svým jednáním přispěli na dobrou věc. Charita - poděkování.docDSCN2904.JPG

Publikováno 9. 1. 2017 13:18

Informace ke sbírce pro dětskou onkologii v Brně.

Datum konání: 4. 1. 2017

Během adventních měsíců probíhala i v naší obci sbírka pro dětskou onkologii v Brně, kterou pořádala paní Pavlína Blahová pod záštitou obce Loukov. Celkově dobrovolní dárci přispěli částkou 162 420,-Kč, v Brankách se vybralo 2 031,-Kč. Z této částky bylo poukázáno přímo 40 000,-Kč Kubíčkovi Stříteskému z Ratiboře, který trpí akutní lymfoblastickou leukémií, za zbytek byly pořízeny soupravy na specializovanou laboratorní diagnostiku nádorových onemocnění. Ty umožňují podávání cílené individuálně zaměřené, personalizované léčby zhoubných nádorů u dětí, kterou zdravotní pojišťovny dosud nehradí.                                               Všem dárcům patří velký dík.

Publikováno 4. 1. 2017 14:34

Aktuální informace Charitní pečovatelské služby Kelč

Datum konání: 16. 11. 2016

V přílohách najdete výběr kompenzačních pomůcek, ceník charitních služeb a novou výši příspěvku na péči.

Přehled kompenzačních pomůcek.pdf

Ceník úkonů Charity Kelč.doc

Změna příspěvku na péči.docx

Publikováno 16. 11. 2016 10:31

Informace k revizím kotlů

Datum konání: 8. 11. 2016

Pokud topíte kotlem na tuhá paliva, otevřete si přílohu, kde najdete ty nejdůležitější informace k revizím kotlů dle nového zákona.

kourzkomina04.jpgPříloha:

Informace k revizi kotlů.pdf

Publikováno 8. 11. 2016 9:31

Životní sezóna braneckého motokrosaře Tomáše Paly

Datum konání: 18. 10. 2016

Životní sezóna mladého braneckého motokrosaře

Během letošní motokrosové sezóny bojoval talentovaný branecký motokrosař Tomáš Pala na třech frontách. S největší konkurencí se utkával na závodech mezinárodního mistrovství ČR v motokrosu juniorů, po absolvování sedmi závodů Tomáš obsadil jako nejlepší český jezdec v republice celkové třetí místo, když nad jeho síly byli pouze dva maďarští reprezentanti.

Ještě úspěšnější byla jeho účast na mezinárodním mistrovství juniorů Slovenska, během čtyř závodů zvítězil v sedmi rozjížďkách, v jedné obsadil druhé místo, ale celkově se stal s velkým náskokem mezinárodním juniorským mistrem Slovenska.

V sedmi závodech přeboru Moravy SMS Tomáš nenašel přemožitele ani v jedné rozjížďce, a přestože vynechal úvodní závod v Dubňanech, stal se jasným vítězem celého seriálu.TPala[1].JPG

Během letošní sezóny Tomáš dokázal, že z něho roste jezdec mimořádných kvalit, který si začíná velmi důrazně říkat o reprezentační dres.

Publikováno 18. 10. 2016 7:46

Otevřený dopis Spolku pro obnovu zámeckého parku, Odpověď starosty obce na otevřený dopis