Drobečková navigace

Úvod > Spolky v obci > TJ Sokol Branky

 TJ Sokol Branky

  Fotbal Branky.jpg

Do zápasů sezóny 2015/2016 III. třídy mužů nastupovalo mužstvo Branek ve složení dolní řada zleva: Dezider Džobák, René Bartošák, Daniel Váhala, Radim Kolář, Jakub Novosad, Slavomír Vidlička, Libor Janošec, Jaroslav Hradil                                        horní řada zleva: Radek Čotek, Radim Reisskup, Dalibor Ševčík, Jan Bátrla, Pavel Juršták, Pavel Gardián, Michal Pastorek, Zdeněk Pala, Tomáš Bělocký, David Hrabovský, trenér Zdeněk Lušovjan, vedoucí TJ Sokol Branky Anton Pastorek ( na fotografii chybí David Hadaš )

  

Fotografie z akcí

Dětský den s TJ Sokol Branky - 29.6. 2013

Sázení stromků v Háji - 31.3. 2012

Memoriál Vojty Moslera a Jendy Božáka - 11.7. 2011

 

 

Rozlosování podzimní části sezóny 2016 - 2017 - III. třída mužů

kolo datum soupeř výsledek střelci
1. 7.8. 17:30 B : Zubří B 2 : 3  D. Hrabovský, M. Pastorek 
2. 14.8. 17:30 Val. Senice : B 6 : 2 

D. Hrabovský 2x 

3. 21.8. 17:30 B : Hošťálková 0 : 5   
4. 28.8. 17:00 B : Halenkov B 6 : 3  D. Váhala 3x, J. Hrbáček, J. Hrabovský, R. Džobák 
5. 3.9. 16:00 Ústí : B 4 : 2   J. Melem, J. Strnad
6. 11.9. 16:00 B : Choryně B 2 : 6  D. Váhala, J. Melem 
7. 17.9. 15:30 Růžďka : B 7 : 1  D. Džobák 
8. 25.9. 15:30 B : Janová 2 : 1  J. Hradil, D. Hrabovský
9. 1.10. 15:00

Hutisko B : B

8 : 0 

 

10. 9.10. 15:00

B : Kladeruby

1 : 3 

D. Džobák 

11. 15.10. 15:00

Lačnov : B

4 : 1   J. Strnad
12. 23.10. 14:30

B : Loučka

   
13. 30.10. 15:30 Střelná : B    

Rozlosování jarní části sezóny 2016 - 2017 - III. třída mužů

 kolo  datum   soupeř                výsledek     střelci                                            
 15.  2.4.  B : Val. Senice 1:7  M. Pastorek 
 16.  8.4. Hošťálková : B  8:0  
 17. 15.4.  Halenkov B : B  0:1 D. Šimko 
 18. 8.5.  B : Ústí  1:5 D. Džobák 
 19. 30.4.  Choryně B : B  3:4 M. Pastorek 2x, D. Džobák, 1x vlastní 
 20. 7.5.  B : Růžďka  2:3 pen. M. Pastorek, L. Janošec 
 21. 13.5.  Janová : B  0:1 pen  
 22. 21.5. B : Hutisko B  0:1  
 23. 28.5.  Kladeruby : B  3:1 M. Pastorek 
 24. 4.6.  B : Lačnov  3:2 pen D. Džobák, M. Pastorek 
 25. 11.6. Loučka : Branky  16:30   
 26. 18.6.  B : Střelná  16:30   
 14. 24.6.  Zubří B : B  16:30   

 

Obec Branky