19. 4. Rostislav

Konečný uživatel:              Obec Branky

Obec Oravský Podzámok

Doba realizace:                  1.9. 2019 - 31.8. 2020

Anotace: "Rok v zámeckém parku v Brankách a v Oravském Podzámku" je společným projektem přeshraniční spolupráce obcí Branky (ČR) a Oravského Podzámku (SR). Jednotícím prvkem jsou dlouhodobé enviromentální snahy místních aktérů obou partnerů s vizí "rok v parku - děti venku". Cílem projektu je rozšířit enviromentální aktivity mezi děti a žáky obou zapojených partnerů interaktivní formou a ukázat jim, že trávit svůj volný čas venku s kamarády a bez sociálních sítí může být i zábava. Během realizace projektu se uskuteční tři společné akce v přírodním prostředí zámeckého parku v Brankách a v Oravském Podzámku. Výsledkem projektu je zkvalitnění úrovně institucionálních kapacit vzájemné přeshraniční spolupráce a rozvoj kladného vztahu k životnímu prostředí, enviromentální výchově a vzdělání.

Publikováno 16. 9. 2019 10:53