24. 8. Bartoloměj

Zítra: Radim

fultext

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Spolky v obci > TJ Sokol Branky

 

TJ Sokol Branky

TJ sokol Branky - kopie.JPG

Podzimní část sezóny 2018/2019 III. třídy mužů nastupovalo mužstvo Branek ve složení dolní řada zleva: Tomáš Kopřiva, Jakub Novosad, Daniel Vepřek, Daniel Váhala, Dezider Džobák, Dominik Džobák, Radim Kovář, Petr Koleček horní řada zleva: předseda TJ Sokol Branky Anton Pastorek, Alois Szabó, trenér Simon Kocman, Pavel Juršták, Jan Kovář, Radim Stolař, Jiří Feix, Dalibor Ševčík, Pavel Gardian, Jaroslav Hradil, Petr Ovčačík

Fotografie z akcí

Dětský den s TJ Sokol Branky - 29.6. 2013

Sázení stromků v Háji - 31.3. 2012

Memoriál Vojty Moslera a Jendy Božáka - 11.7. 2011

Rozlosování podzimní části sezóny  2019/2020         

Okresní přebor mužů

kolo datum soupeř výsledek střelci
1. 3.11. B : Zubří 13:30  
2. 11.8. N/Hroz/VKK B : B 1:2 A. Fojtík, J. Kovář
3. 18.8. B : Střít/Hrachovec B 1:4 Z. Lušovjan 
4. 24.8. Ústí : B 16:30  
5. 1.9. B : Val. Bystřice 16:00  
6. 7.9. Jablůnka : B 16:00  
7. 15.9. B : Lhota 16:00  
8. 22.9. B : Zašová 15:30  
9. 28.9. Hutisko : B 15:30  
10. 6.10. B : Liptál 15:00  
11. 12.10. Hošťálková: B 15:00  
12. 20.10. B : Huslenky 14:30  
13. 27.10. Horní Bečva : B 13:30  
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

Rozlosování jarní části sezóny 2018/2019                 

III. třída mužů

 kolo  datum   soupeř                výsledek     střelci                                            
 17.  7.4.  Halenkov B : B   0 : 3  J. Kovář 2x, D. Váhala
 18.  14.4.  B : Ratiboř B   8 : 0  D. Váhala 2x, J.Kovář 2x, D. ševčík, M. Pastorek      D. Vepřek, P. Laurenčík 
 19.  21.4.  Lačnov : B   3 : 4  M. Pastorek, J. Kovář 3x
 20.  28.4.     B : Střelná   3 : 4  J. Kovář 3x
 21.  5.5.  Choryně B : B   5 : 1  D. Vepřek
 22.  12.5.  B : Liptál   4 : 2  P.Juršťák, P. Gardián, J. Kovář 2x
 12.  19.5.  Janová : B   2 : 1  D. Ševčík
 13.  26.5.  Kladeruby : B   0 : 4  M. Pastorek, J. Kovář 2x, D. Džobák
 14.  12.6.  B : Val. Polanka B   1 : 2p  P. Gardián
 15.  9.6.  Huslenky : B   16:30  
 16.  16.6.  B : Leskovec    16:30