18. 4. Valérie

Zítra: Rostislav
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Spolky v obci > TJ Sokol Branky

 

TJ Sokol Branky

Branky.jpg

Podzimní část sezóny 2022/2023 III. třídy mužů nastupovalo mužstvo Branek ve složení dolní řada zleva: David Hrabovský, Daniel Džobák, Daniel Vepřek, Daniel Váhala, Ondřej Džobák, Patrik Hrabovský, Dominik Džobák, Patrik Vepřek horní řada zleva: Patrik Ševčík, Pavel Juršták, Zdeněk Pala, Michal Pastorek, Adam Fojtík, Jan Hradil, Pavel Gardian, Jiří Feix, Dalibor Ševčík, Jan Batrla, ležící dole Jakub Novosad 

                                                    Mladší a starší přípravka TJ Sokol Branky

mladší žáci mistři.jpg

 

 Jarní část sezóny  2023/2024         

III. třída muži sk. A

Kolo Termín     Soupeř Výsledek        Střelci
12. 30.3. Růžďka : Branky 1:6 Džobák O. 3x, Džobák D., Fojtík A., Váhala D.
13. 6.4. Branky : Loučka  2:3 Bátrla J., Džobák D.
14. 13.4. Skalička : Branky 1:0  
15. 21.4. Branky : Liptál B 10:00  
16. 28.4.  Velká Lhota : Branky 16:00  
17.  10.5. Branky : Val. Bystřice 16:30  
18.     - volno -    
19. 19.5. Branky : Police/Kelč 16:30  
20. 26.5. Kladeruby : Branky 16:30  
21. 2.6. Branky : Lhotka 16:30  
22. 9.6. Rožnov B : Branky 16:30  

OP mladší žáci

1. 20.8.  B :  Hrachovec černí    1:7  A. Hadaš
2. 13.9.  Val. Meziříčí : B   14:2  
3. 3.9. Branky : Kelč    2:6  A. Hadaš. Š. Plesník
4. 10.9.   B : Hrachovec modří   1:2  Kevin Pokorný
5. 17.9. B : Rajnochovice   1:1  V. Cahlík
6. 24.9. Kateř./Ratiboř : B   7:3   Š. Plesník, Š. Sázavský, K. Pokorný
7. 1.10. Branky : Poličná  14:0 A. Hadaš 4x, J. Hatlapatka 3x, Š. Sázavský 2x, A. Domitra, K. Pokorný, T. Blabla, V. Cahlík, C. Pokorný 
8. 2.10. Hrachovec černí :B    3:2 A. Hadaš, Š. Haša 
9. 15.10. Branky: Val. Meziříčí   0:10  
10. 22.10. Kelč : Branky   4:2 Š. Plesník 2x, 
11. 23.10. Hrachovec modří : B   9:2 K. Pokorný, Š. Plesník 
12. 6.4. Rajnochovice : B   7:4 T. Blabla, O. Vitamvás, Š. Sázavský,K. Pokorný 
13. 14.4. B : Kateř./Ratiboř  10:00  
14. 20.4. Poličná : Branky  13:00  
15. 28.4. B : Vidče/Val. Bystřice  10:00  
16. 5.5. Zubří : Branky  10:00  
17. 12.5. Branky : Zašová  10:00  
18. 18.5. P. + H. Bečva : B  10:00  
19. 26.5. B : Hutisko/Vigantice  10:00  
20. 1:6. Dolní Bečva : B  10:00  

OP starší žáci

1. 23.8. Branky : Vig/D. Bečva     5:2  T. Michlík, Š. Jiříček 4x
2. 26.8. Zubří : Branky    0:4  M. Pšenica (vl.), Š. Jiříček 3x
3. 3.9. Branky : Kelč/Rajnoch.    2:1  A. Chocholatý, R. Bartoš
4. 10.9. Val. Bystř./Vidče : B    0:3  F. Gábor, T.Michlík, N. Džobák
5. 17.9. B : Zašová/Hrach.   13:0  Š. Jiříček 6x, F. Gábor, C. Pokorný 2x, T. Michlík 2x, A. Chocholatý 
6.

23.9.

Krhová/Juřinka : B    2:1  Š. Jiříček
7. 1.10. Branky : H.+P. Bečva   15:1 Š. Jiříček 7x, T. Michlík 3x, A. Chocholatý, N. Džobák, D. Marek, A. Dusík, V. Menšík 
8. 8.10. Vig/D. Bečva : Branky      1:8 Š. Jiříček 2x, N. Džobák 3x, T. Michlík 2x, A. Hadaš 
9. 15.10. Branky : Zubří    6:1 Š. Jiříček 3x, N. Džobák, T. Michlík, F. Gábor  
10. 22.10. Kelč/Rajnoch. : Branky    0:2 N. Džobák, R. Bartoš
11. 11.4. B : Val. Bystř./Vidče    7:1 R. Bartoš, D. Cahlík, Š. Jiříček 2x, N. Džobák 2x, T.Michlík 
12. 14.4. Zašová/Hrach. : B   1:15 Š. Jiříček 4x, N. Džobák 4x, F. Gábor 3x, T. Michlík 4x 
13. 21.4. B : Krhová/Juřinka  13:30  
14. 28.4. H.+P. Bečva : Branky  10:00